Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

TELE System SMART39 LED10, 97.8 cm (38.5"), 1366 x 768 pixels, LED, Smart TV, Wi-Fi, Black
| Display | |
| Display diagonal | 97.8 cm (38.5") |
| HD type | HD |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| Display technology | LED |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen format adjustments | 16:9 |
| Supported graphics resolutions | 1366 х 768 |
| Display brightness | 200 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 97.8 cm |
| TV tuner | |
| Tuner type | Analog & digital |
| Digital signal format system | DVB-S2,DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV | Y |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | Android 9.0 |
| Audio | |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 16 W |
| Network | |
| Wi-Fi | Y |
| Ethernet LAN | Y |
| Wi-Fi standards | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Design | |
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Y |
| Performance | |
| High Dynamic Range (HDR) supported | N |
| Video formats supported | AVI,MKV,MP4 |
| Ports & interfaces | |
| HDMI ports quantity | 3 |
| PC in (D-Sub) | Y |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Component video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Common interface (CI) | Y |
| Common interface Plus (CI+) | Y |
| Power | |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (typical) | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Weight & dimensions | |
| Width (with stand) | 890 mm |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Height (with stand) | 553 mm |
| Width (without stand) | 89 cm |
| Depth (without stand) | 8.1 cm |
| Height (without stand) | 51.1 cm |
| Packaging data | |
| Desktop stand | Y |
| Remote control included | Y |
TELE System S.r.l.
Via Comunicazione 11
40100 - Bologna
Italia
CONTATTI
Tel: +39 051 112233
Mail: info@telesystem.it
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
TELE System S.r.l.
Via Comunicazione 11
40100 - Bologna
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details