Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Cellularline Iron, Headset, In-ear, Gold, White, Binaural, Wired, Intraaural
| Performance | |
| Product type | Headset |
| Wearing style | In-ear |
| Headset type | Binaural |
| Product colour | Gold, White |
| Ports & interfaces | |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm connector | Y |
| USB connectivity | N |
| Bluetooth | N |
| Headphones | |
| Ear coupling | Intraaural |
| Microphone | |
| Noise-canceling | N |
| Packaging data | |
| Package width | 65 mm |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 180 mm |
| Package weight | 50 g |
| Other features | |
| 2.5 mm connector | N |
| Frame material | Metal |
| Number of products included | 1 pc(s) |
Cellularline S.p.A.
Via G. Lambrakis, 1/A
42122 - Reggio Emilia
Italia
CONTATTI
Tel: +39 0522 334002
Mail: info@cellularline.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Cellularline S.p.A.
Via G. Lambrakis, 1/A
42122 - Reggio Emilia
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details