Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Trevi Vt 1025 bt, Wood, Black, Rotary, 4 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 335 mm
| Caratteristiche | |
| Colore del prodotto | Legno, Nero |
| Controllo del volume | Manopola |
| Indicatori LED | Sì |
| Connettività | |
| Ingresso Aux | Sì |
| Altoparlanti | |
| Numero di altoparlanti | 2 |
| Potenza in uscita (RMS) | 4 W |
| Gestione energetica | |
| Adattatore di frequenza AC | 50/60 Hz |
| Dimensioni e peso | |
| Larghezza | 335 mm |
| Profondità | 320 mm |
| Altezza | 120 mm |
| Peso | 2,7 kg |
Trevi S.p.A.
Via del Lavoro, 10
40068 - San Lazzaro di Savena
Italia
CONTATTI
Tel: +39 051 600 6311
Mail: info@trevi.it
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Trevi S.p.A.
Via del Lavoro, 10
40068 - San Lazzaro di Savena
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details