Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Beko BCSA306E4SFN, 298 L, SN-ST, 37 dB, 3.75 kg/24h, Fresh zone compartment, White
| Design | |
| Appliance placement | Built-in |
| Product colour | White |
| Door hinge | Right |
| Reversible doors | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| Shelves material | Glass |
| Inverter technology | Yes |
| Performance | |
| Total net capacity | 298 L |
| Total gross capacity | 306 L |
| Climate class | SN-ST |
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Maximum operating temperature | 38 °C |
| Noise level | 37 dB |
| Icemaker | No |
| Fridge | |
| Fridge net capacity | 220 L |
| Cooling system | Static |
| Fridge interior light | Yes |
| Lamp type | LED |
| Fridge number of shelves/baskets | 4 |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Egg balcony | Yes |
| Bottle rack | Yes |
| Freezer | |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Freezer net capacity | 78 L |
| Freezing capacity | 3.75 kg/24h |
| Storage time during power failure | 18 h |
| Star rating | 4* |
| Freezer number of shelves/baskets | 3 |
| Fast freeze function | Yes |
| Ice cube tray | Yes |
| Fresh zone | |
| Fresh zone compartment | Yes |
| Fresh zone compartment net capacity | 19 L |
| Ergonomics | |
| Door open alarm | Yes |
| Power | |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Annual energy consumption | 248 kWh |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Weight & dimensions | |
| Width | 540 mm |
| Depth | 545 mm |
| Height | 1935 mm |
| Weight | 55 kg |
| Package width | 575 mm |
| Package depth | 600 mm |
| Package height | 2027 mm |
| Package weight | 60 kg |
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
CONTATTI
Tel: +90 212 1234567
Mail: info@beko.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details