Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Ardes AR5C40B, Household blade fan, Chrome, Floor, 64 dB, 40 cm, 3414 m³/h
| Caratteristiche | |
| Tipo | Ventilatore domestico con pale |
| Colore del prodotto | Cromo |
| Installazione | Pavimento |
| Emissione acustica | 64 dB |
| Diametro del ventilatore | 40 cm |
| Flusso d'aria | 3414 m³/h |
| Auto oscillante | No |
| Regolazione altezza | No |
| Numero di pale del ventilatore | 3 |
| Griglia di protezione | Sì |
| Codice di protezione internazionale (IP) | IPX0 |
| Inclinazione regolabile | Sì |
| Gestione energetica | |
| Tipologia alimentazione | AC |
| Consumi | 90 W |
| Tensione di ingresso AC | 220 - 240 V |
| Frequenza di ingresso AC | 50 Hz |
ARDES S.p.A.
Via Design 6
40100 - Bologna
Italia
CONTATTI
Tel: +39 051 6667777
Mail: info@ardes.it
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
ARDES S.p.A.
Via Design 6
40100 - Bologna
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details