Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Black & Decker BXFS8000E, Household blade fan, Black, Floor, 40 cm, 1080 - 1320 mm, Buttons
| Caratteristiche | |
| Tipo | Ventilatore domestico con pale |
| Colore del prodotto | Nero |
| Installazione | Pavimento |
| Diametro del ventilatore | 40 cm |
| Auto oscillante | Sì |
| Regolazione altezza | Sì |
| Range di regolazione altezza | 1080 - 1320 mm |
| Tipo di controllo | Pulsanti |
| Numero di pale del ventilatore | 5 |
| Maniglia(e) | Sì |
| Inclinazione regolabile | Sì |
| Gestione energetica | |
| Consumi | 45 W |
Stanley Black & Decker, Inc.
270 Bath Road
SL1 4DX - Slough
Regno Unito
CONTATTI
Tel: +44 1753 511234
Mail: info@blackanddecker.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Stanley Black & Decker, Inc.
270 Bath Road
SL1 4DX - Slough
Regno Unito
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details