Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Ardes AR5EA23B, Household blade fan, Black, Floor, Table, Window, Plastic, 49 dB, 23 cm
| Caratteristiche | |
| Tipo | Ventilatore domestico con pale |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiale della scocca | Plastica |
| Installazione | Pavimento, Tavolo, Finestra |
| Emissione acustica | 49 dB |
| Diametro del ventilatore | 23 cm |
| Flusso d'aria | 936 m³/h |
| Auto oscillante | Sì |
| Oscillazione verticale | No |
| Regolazione altezza | No |
| Tipo di controllo | Pulsanti |
| Numero di pale del ventilatore | 3 |
| Maniglia(e) | No |
| Rotelle | No |
| Interrutore On/Off | Sì |
| Display incorporato | No |
| Codice di protezione internazionale (IP) | IPX0 |
| Gestione energetica | |
| Tipologia alimentazione | AC |
| Consumi | 21 W |
| Tensione di ingresso AC | 220 - 240 V |
| Frequenza di ingresso AC | 50 Hz |
ARDES S.p.A.
Via Design 6
40100 - Bologna
Italia
CONTATTI
Tel: +39 051 6667777
Mail: info@ardes.it
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
ARDES S.p.A.
Via Design 6
40100 - Bologna
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details