Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

De’Longhi F28211, 1 L, 1 kg, 1.2 L, Single, White, Stand-alone
| Prestazione | |
| Capacità | 1 L |
| Capacità friggitrice | 1 kg |
| Capacità olio | 1,2 L |
| Termostato regolabile | Sì |
| Design | |
| Tipo di costruzione | Singolo |
| Posizionamento dell'apparecchio | Indipendente |
| Colore del prodotto | Bianco |
| Filtro antiodore | Sì |
| Indicazione | |
| Indicatore raggiungimento temperatura | Sì |
| Gestione energetica | |
| Potenza | 1800 W |
| Frequenza di ingresso AC | 50 - 60 Hz |
| Dimensioni e peso | |
| Larghezza | 310 mm |
| Profondità | 360 mm |
| Altezza | 240 mm |
| Peso | 3,65 kg |
| Dimensioni (LxPxA) | 310 x 360 x 240 mm |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details