Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Smoby 7600820405, 2 yr(s), Plastic, Black, Blue, Green, White
| Caratteristiche | |
| Tipo di prodotto | Playground slide |
| Parete di arrampicata del campo giochi | No |
| Strisciare attraverso il tunnel | No |
| Genere consigliato | Bambino/Bambina |
| Colore del prodotto | Nero, Blu, Verde, Bianco |
| Materiale del telaio | Plastica |
| Capacità massima di carico | 50 kg |
| Età consigliata (min) | 2 anno/i |
| Materiali | Plastica riciclata |
| Paese di origine | Francia |
| Dimensioni e peso | |
| Larghezza | 2170 mm |
| Profondità | 875 mm |
| Altezza | 1182 mm |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details
Click here to leave a review

Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500
Garanzia3 GR3V1000 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €1000
Garanzia3 GR3V2000 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €2000
Garanzia3 GR3V5000 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €5000
Garanzia3 – 12-Month Extended Warranty for Accidental Damage (Coverage up to €250)
Garanzia3 – 12-Month Extended Warranty for Accidental Damage (Coverage up to €500)
Garanzia3 – 12-Month Extended Warranty for Accidental Damage (Coverage up to €1000)
Garanzia3 G3Cnpd3500 Estensione Garanzia 3 Anni Per 3 Elettrodomestici
Massimale di Euro 500 per elettrodomestico - 3 anni (36 mesi) di...
Garanzia3 G3Cnpd4500 Estensione Garanzia 3 Anni Per 4 Elettrodomestici
Massimale di Euro 1.000 per elettrodomestico - 3 anni (36 mesi) di...

