Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Bellissima Diffon Supreme Ion Care XL, Ceramic, AC, Black, Gold, Monochromatic, 2.5 m, Buttons
| Performance | |
| Ionic function | Y |
| Number of heating levels | 3 |
| Grid coating technology | Ceramic |
| Motor type | AC |
| Adjustable temperature | Y |
| Number of temperature settings | 3 |
| Filtering | Y |
| Ion conditioning | Y |
| Design | |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Cord length | 2.5 m |
| Control type | Buttons |
| Removable filter | Y |
| Overheat protection | Y |
| Power | |
| Power | 770 W |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Packaging content | |
| Concentrator nozzle | N |
| Diffuser type | Collapsible diffuser |
| Travel pouch | Y |
Bellissima S.p.A.
Via Bellezza 5
10100 - Torino
Italia
CONTATTI
Tel: +39 011 678934
Mail: info@bellissima.it
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Bellissima S.p.A.
Via Bellezza 5
10100 - Torino
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details