Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Samsung F22T450FQR, 55.9 cm (22"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, 5 ms, Black
| Display | |
| Display diagonal | 55.9 cm (22") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Touchscreen | No |
| HD type | Full HD |
| Panel type | IPS |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Colour gamut | 72% |
| Quantum dot color technology | No |
| Performance | |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Multimedia | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Design | |
| Market positioning | Business |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 2.0 |
| DVI port | No |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Audio input | No |
| Headphone out | Yes |
| Ergonomics | |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| Pivot | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| Tilt angle range | -3 - 25° |
| Picture-in-Picture | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Power | |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Power consumption (typical) | 12 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Packaging content | |
| Cables included | HDMI |
| Weight & dimensions | |
| Width (with stand) | 488.8 mm |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Height (with stand) | 325.3 mm |
| Weight (with stand) | 3.5 kg |
| Width (without stand) | 488.8 mm |
| Depth (without stand) | 39.4 mm |
| Height (without stand) | 294.4 mm |
| Weight (without stand) | 2.2 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 553 mm |
| Package depth | 358 mm |
| Package height | 146 mm |
| Package weight | 4.7 kg |
| Other features | |
| Power consumption (DPMS) | 0.5 W |
| Picture-by-Picture (PbP) | No |
| Daisy chain | No |
Samsung Electronics Italia Spa
Via Mike Bongiorno, 9
20124 - Milano
Italia
CONTATTI
Tel: +39 02 4888 1
Mail: info@samsung.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Samsung Electronics Italia Spa
Via Mike Bongiorno, 9
20124 - Milano
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details