Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Barbapapa BAP02001, Boy/Girl, 2 yr(s)
| Features | |
| Product colour | Multicolour |
| Interactive | N |
| Theme | Barbapapa |
| Material | Plush |
| Recommended age (min) | 2 yr(s) |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| (cdm) Seasonalities | Year End |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 218 g |
| Packaging content | |
| Batteries included | N |
| Commercial unit type | Consumer unit single |
| Safety warning | |
| EU TSD language | Multi |
| Suitable only for adults | N |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 56.5 cm |
| Master (outer) case length | 23.3 cm |
| Master (outer) case height | 29 cm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 18056379091308 |
Giochi Preziosi S.p.A.
Via Preziosi 14
10100 - Torino
Italia
CONTATTI
Tel: +39 011 141414
Mail: info@giochipreziosi.it
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Giochi Preziosi S.p.A.
Via Preziosi 14
10100 - Torino
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details