Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Audio-Technica AT-LP60XBT, Belt-drive audio turntable, Fully automatic, Black, Aluminium, 33 1/3,45 RPM, 33 1/3,45 RPM
| Caratteristiche | |
| Tipo | Giradischi con trasmissione a cinghia |
| Operazione | Completamente automatico |
| Colore del prodotto | Nero |
| materiale piatto | Alluminio |
| Velocità giradischi | 33 1/3,45 Giri/min |
| Tipo motore | Servomotore CC |
| Alimentazione | 115/230V AC, 60/50 Hz |
| Braccio | |
| Forma | Braccio dritto |
| Connettività | |
| Portata Bluetooth | 10 m |
| Display | |
| Display incorporato | No |
| Gestione energetica | |
| Consumi | 3 W |
| Dimensioni e peso | |
| Larghezza | 373,3 mm |
| Profondità | 359,5 mm |
| Altezza | 97,5 mm |
| Peso | 2,6 kg |
| Dati su imballaggio | |
| Altezza imballo | 472 mm |
| Contenuto dell'imballo | |
| Quantità | 1 |
| Adattatore 45 giri/minuto | Sì |
| Composizione del prodotto | |
| Paese di origine | Cina |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details