Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Beko RCNA406E60LZXRN, 362 L, SN-T, 6 kg/24h, C, Fresh zone compartment, Black
| Design | |
| Appliance placement | Freestanding |
| Product colour | Black |
| Custom panel-ready | N |
| Door hinge | Left |
| Reversible doors | Y |
| Built-in display | Y |
| Refrigerating medium | R600a |
| Performance | |
| Total net capacity | 362 L |
| Total gross capacity | 406 L |
| Climate class | SN-T |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 35 dB |
| Icemaker | N |
| Fridge | |
| Fridge net capacity | 253 L |
| Fridge interior light | Y |
| Lamp type | LED |
| No Frost (fridge) | Y |
| Automatic defrost (fridge) | Y |
| Multi-Airflow system (fridge) | N |
| Fridge number of shelves/baskets | 4 |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge door balconies | 4 |
| Egg balcony | Y |
| Bottle rack | Y |
| Super Cool function | N |
| Freezer | |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Freezer net capacity | 109 L |
| Freezing capacity | 6 kg/24h |
| Storage time during power failure | 33 h |
| No Frost (freezer) | Y |
| Automatic defrost (freezer) | Y |
| Freezer number of shelves/baskets | 3 |
| Fast freeze function | Y |
| Fresh zone | |
| Fresh zone compartment | Y |
| Ergonomics | |
| Door open alarm | Y |
| Power | |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 171 kWh |
| Energy usage | 0.515 kWh/24h |
| Weight & dimensions | |
| Width | 600 mm |
| Depth | 670 mm |
| Height | 2030 mm |
| Weight | 76 kg |
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
CONTATTI
Tel: +90 212 1234567
Mail: info@beko.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details