Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Beko BCSA285K3SN, 271 L, SN-T, 37 dB, 4 kg/24h, F, White
| Design | |
| Appliance placement | Built-in |
| Product colour | White |
| Door hinge | Right |
| Reversible doors | Y |
| Built-in display | N |
| Performance | |
| Total net capacity | 271 L |
| Total gross capacity | 285 L |
| Climate class | SN-T |
| Noise emission class | C |
| Noise level | 37 dB |
| Fridge | |
| Fridge net capacity | 193 L |
| Fridge interior light | Y |
| No Frost (fridge) | N |
| Automatic defrost (fridge) | Y |
| Number of removable shelves | 4 |
| Number of vegetable drawers | 1 |
| Fridge door balconies | 3 |
| Egg balcony | Y |
| Freezer | |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Freezer net capacity | 78 L |
| Freezing capacity | 4 kg/24h |
| Storage time during power failure | 20 h |
| Star rating | 3* |
| No Frost (freezer) | N |
| Automatic defrost (freezer) | Y |
| Freezer number of shelves/baskets | 3 |
| Fast freeze function | Y |
| Power | |
| Energy efficiency class | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 281 kWh |
| Energy usage | 0.773 kWh/24h |
| Weight & dimensions | |
| Width | 540 mm |
| Depth | 540 mm |
| Height | 1770 mm |
| Weight | 56 kg |
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
CONTATTI
Tel: +90 212 1234567
Mail: info@beko.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details