Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Argoclima ZOE Green, 4100 W, Portable, 1500 W, 120 m³, Metal, Green
| Features | |
| Placement | Portable |
| Infrared technology | Y |
| Heating power | 4100 W |
| Heating power (min) | 1500 W |
| Suitable for room volume up to | 120 m³ |
| Adjustable thermostat | Y |
| Adjustable power | Y |
| Housing material | Metal |
| Product colour | Green |
| Gas cylinder compartment | Y |
| Maximum gas cylinder weight | 15 kg |
| Gas consumption | 12.1 g/24h |
| Wheels | Y |
| Handle(s) | Y |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Power | |
| Power source | Fuel |
| Fuel type | Gas |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power connection type | Plug-in |
| Rated current | 1 A |
Argoclima S.p.A.
Via Alfeno Varo, 35
25020 - Alfianello
Italia
CONTATTI
Tel: +39 030 958 31
Mail: info@argoclima.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Argoclima S.p.A.
Via Alfeno Varo, 35
25020 - Alfianello
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details