Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Samsung LS34A650UBUXEN, 86.4 cm (34"), 3440 x 1440 pixels, UltraWide Quad HD, 5 ms, Black
| Display | |
| Display diagonal | 86.4 cm (34") |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Touchscreen | No |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Panel type | VA |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display diagonal (metric) | 86 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Performance | |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Flicker-free technology | Yes |
| Game mode | Yes |
| Multimedia | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Design | |
| Market positioning | Home |
| Product colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| DVI port | No |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Audio input | No |
| Headphone out | Yes |
| Network | |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ergonomics | |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 12 cm |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -2 - 2° |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Tilt angle range | -2 - 25° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Power | |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Power consumption (typical) | 31 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Packaging content | |
| Stand included | Yes |
| Cables included | AC, HDMI, USB Type-C |
| Weight & dimensions | |
| Width (with stand) | 806 mm |
| Depth (with stand) | 234 mm |
| Height (with stand) | 553 mm |
| Weight (with stand) | 7.6 kg |
| Width (without stand) | 806 mm |
| Depth (without stand) | 128 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| Weight (without stand) | 5.1 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 895 mm |
| Package depth | 471 mm |
| Package height | 216 mm |
| Package weight | 9.7 kg |
| Package type | Box |
Samsung Electronics Italia Spa
Via Mike Bongiorno, 9
20124 - Milano
Italia
CONTATTI
Tel: +39 02 4888 1
Mail: info@samsung.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Samsung Electronics Italia Spa
Via Mike Bongiorno, 9
20124 - Milano
Italia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details