Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Audio-Technica AT-LP120X, Direct drive audio turntable, Manual, Black, Aluminium, 33 1/3,45,78 RPM, 33,45,78 RPM
| Caratteristiche | |
| Tipo | Giradischi a trasmissione diretta |
| Operazione | Manuale |
| Colore del prodotto | Nero |
| materiale piatto | Alluminio |
| Velocità giradischi | 33,45,78 Giri/min |
| Impianto frenante | Freno elettronico |
| Tipo motore | Servomotore CC |
| Alimentazione | 115/230V AC, 60/50 Hz |
| Braccio | |
| Forma | Braccio a J |
| Connettività | |
| Numero di USB | 1 |
| Display | |
| Display incorporato | No |
| Gestione energetica | |
| Consumi | 3 W |
| Requisiti di sistema | |
| Compatibilità sistema operativo Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Dimensioni e peso | |
| Larghezza | 452 mm |
| Profondità | 352 mm |
| Altezza | 141,6 mm |
| Peso | 8 kg |
| Dati su imballaggio | |
| Altezza imballo | 258 mm |
| Contenuto dell'imballo | |
| Quantità | 1 |
| Portatestina | Sì |
| Composizione del prodotto | |
| Paese di origine | Cina |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details