Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

Beko B5RCNA366HXB1, 316 L, No Frost (fridge), SN-T, 35 dB, C, Silver
| Design | |
| Appliance placement | Freestanding |
| Product colour | Silver |
| Door hinge | Right |
| Reversible doors | Y |
| Built-in display | Y |
| Display placement | On door |
| Inverter technology | Y |
| Performance | |
| Total net capacity | 316 L |
| Climate class | SN-T |
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Maximum operating temperature | 43 °C |
| Noise emission class | B |
| Noise level | 35 dB |
| Fridge | |
| Fridge net capacity | 210 L |
| Fridge interior light | Y |
| Lamp type | LED |
| No Frost (fridge) | Y |
| Multi-Airflow system (fridge) | N |
| Fridge number of shelves/baskets | 3 |
| Number of vegetable drawers | 2 |
| Fridge door balconies | 3 |
| Egg balcony | Y |
| Bottle rack | Y |
| Freezer | |
| Freezer position | Bottom-placed |
| Freezer net capacity | 106 L |
| Storage time during power failure | 11 h |
| No Frost (freezer) | Y |
| Freezer drawers quantity | 3 |
| Fast freeze function | Y |
| Ice cube tray | Y |
| Power | |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 165 kWh |
| Weight & dimensions | |
| Width | 595 mm |
| Depth | 633 mm |
| Height | 1865 mm |
| Weight | 69.3 kg |
| Package width | 640 mm |
| Package depth | 765 mm |
| Package height | 193 mm |
| Package weight | 72 kg |
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
CONTATTI
Tel: +90 212 1234567
Mail: info@beko.com
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Arçelik A.Ş. (BEKO)
Via Elettrodomestici 22
34000 - Istanbul
Turchia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details