Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

VIVO X80 Pro, 17.2 cm (6.78"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 12, Black
| Display | |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.78") |
| Display resolution | 3200 x 1440 pixels |
| Screen shape | Flat |
| Display type | AMOLED |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Second display refresh rate | 120 Hz |
| Processor | |
| Processor frequency | 3 GHz |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Processor model | 8 Gen 1 |
| Storage | |
| RAM capacity | 12 GB |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Compatible memory cards | Not supported |
| Camera | |
| Rear camera type | Quad camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Third rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Fourth rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Rear camera aperture number | 1.57 |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Third rear camera aperture number | 1.85 |
| Fourth rear camera aperture number | 3.4 |
| Front camera type | Single camera |
| Front camera resolution (numeric) | 32 MP |
| Rear camera flash | Y |
| Time lapse mode | Y |
| Night mode | Y |
| Panorama | Y |
| AI scene recognition | Y |
| Network | |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Mobile network generation | 5G |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD |
| Wi-Fi | Y |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Y |
| Bluetooth version | 5.2 |
| MIMO | Y |
| Near Field Communication (NFC) | Y |
| Subscription | |
| Subscription type | No subscription |
| Ports & interfaces | |
| USB port | Y |
| USB connector type | USB Type-C |
| Messaging | |
| Short Message Service (SMS) | Y |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Y |
| Y | |
| Design | |
| Form factor | Bar |
| Product colour | Black |
| Performance | |
| Video call | Y |
| Fast charging | Y |
| Fingerprint reader | Y |
| Navigation | |
| Position location | Y |
| GPS (satellite) | Y |
| BeiDou | Y |
| Galileo | Y |
| Multimedia | |
| Audio formats supported | 3GP,APE,FLAC,MIDI,MP4,Vorbis |
| Video formats supported | FLV,MKV |
| Software | |
| Platform | Android |
| Operating system installed | Android 12 |
| Operating system fork | Funtouch OS 12 |
| Battery | |
| Battery capacity | 4700 mAh |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 219 g |
| Width | 75.3 mm |
| Depth | 9.1 mm |
| Height | 164.6 mm |
| Packaging content | |
| Quick start guide | Y |
| SIM card ejector pin | Y |
Vivo Mobile Ltd.
Via Mobile 7
75000 - Parigi
Francia
CONTATTI
Tel: +33 1 7777777
Mail: info@vivo.fr
____
Operatore economico con sede nell’UE che garantisce la conformità del prodotto alle normative richieste.
Vivo Mobile Ltd.
Via Mobile 7
75000 - Parigi
Francia
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details