Garanzia3 Gr3V500 – 3-Year...
Price €45.90
Garanzia3 Gr3V500 3-Year Extended Warranty Coverage for Products up to €500

realme 9 Pro, 16.8 cm (6.6"), 2412 x 1080 pixels, 8 GB, 128 GB, 64 MP, Black
| Display | |
| Display diagonal | 16.8 cm (6.6") |
| Display resolution | 2412 x 1080 pixels |
| Touchscreen | Y |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Processor | |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Processor model | 695 5G |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| Storage | |
| RAM capacity | 8 GB |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| RAM expansion (max) | 13 GB |
| Camera | |
| Rear camera type | Triple camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 64 MP |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Third rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Rear camera flash | Y |
| Flash type | LED |
| Network | |
| Mobile network generation | 5G |
| Wi-Fi | Y |
| Bluetooth | Y |
| Subscription | |
| Subscription type | No subscription |
| Ports & interfaces | |
| USB port | Y |
| USB connector type | USB Type-C |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Messaging | |
| Short Message Service (SMS) | Y |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Y |
| Y | |
| Design | |
| Form factor | Bar |
| Product colour | Black |
| Performance | |
| Fingerprint reader | Y |
| Voice commands | Y |
| Vibrating alert | Y |
| Navigation | |
| Position location | Y |
| Software | |
| Platform | Android |
| Battery | |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 195 g |
| Depth | 8.5 mm |
| Packaging content | |
| AC adapter included | Y |
| AC adapter power | 33 W |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Click here to get more details