Garanzia3 Gr3V500 – 3 Jahre...
Preis 45,90 €
3 Jahre Garantieverlängerung für Produkte mit einem Wert von bis zu 500 €

De’Longhi SEW 8540 N EDM, Freestanding cooker, White, Rotary, White, Front, Gas
| Design | |
| Product type | Freestanding cooker |
| Product colour | White |
| Handle colour | White |
| Control type | Rotary |
| Control position | Front |
| Built-in display | No |
| Storage compartment | Yes |
| Hob | |
| Hob type | Gas |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 0 zone(s) |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Cooking zone 3 position | Right front |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Hob cover | Yes |
| Oven | |
| Oven power source | Electric |
| Oven position | Left |
| Oven net capacity | 42 L |
| Grill | Yes |
| Oven door opening | Drop down opening |
| Oven door material | Glass |
| Removable door glass | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Interior light | Yes |
| Power | |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency index (EEI) | 95 |
| Energy consumption (conventional) | 0.69 kWh |
| Weight & dimensions | |
| Width | 860 mm |
| Depth | 500 mm |
| Height | 850 mm |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Klick hier weitere Informationen zu erhalten