Garanzia3 Gr3V500 – 3 Jahre...
Preis 45,90 €
3 Jahre Garantieverlängerung für Produkte mit einem Wert von bis zu 500 €

Hikvision DS-D5022F2-1V2, 54.5 cm (21.4"), 1920 x 1080 pixels, Full HD, LED, 8 ms, Black
| Display | |
| Display diagonal | 54.5 cm (21.4") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display technology | LED |
| Touchscreen | No |
| HD type | Full HD |
| LED backlight | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.241 x 0.241 mm |
| Viewable size, horizontal | 47.9 cm |
| Viewable size, vertical | 26 cm |
| Display diagonal (metric) | 54.5 cm |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Colour depth | 8 bit |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Colour gamut | 72% |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Performance | |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Operating hours (hours/days) | 16/7 |
| Multimedia | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Design | |
| Market positioning | Business |
| Product colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Built-in USB hub | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Audio output | Yes |
| Ergonomics | |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Height adjustment | No |
| Plug and Play | Yes |
| Power | |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14.1 kWh |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Power consumption (standby) | 0.6 W |
| Input current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Power supply type | External |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Weight & dimensions | |
| Width (with stand) | 493.3 mm |
| Depth (with stand) | 185.7 mm |
| Height (with stand) | 393.4 mm |
| Weight (with stand) | 2 kg |
| Width (without stand) | 493.3 mm |
| Depth (without stand) | 42.4 mm |
| Height (without stand) | 290.1 mm |
| Bezel width (side) | 2.38 mm |
| Bezel width (top) | 2.38 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.15 cm |
| Packaging data | |
| Package width | 599 mm |
| Package depth | 109 mm |
| Package height | 393 mm |
| Package weight | 3.2 kg |
| Package type | Box |
| Packaging content | |
| Stand included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Power adapter included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Manual | Yes |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Klick hier weitere Informationen zu erhalten