Garanzia3 Gr3V500 – 3 Jahre...
Preis 45,90 €
3 Jahre Garantieverlängerung für Produkte mit einem Wert von bis zu 500 €

De’Longhi GEMMA 66 ML, Freestanding cooker, Stainless steel, Rotary, Stainless steel, Metal, Front
| Design | |
| Product type | Freestanding cooker |
| Product colour | Stainless steel |
| Handle material | Metal |
| Control type | Rotary |
| Retractable knobs | No |
| Integrated clock | No |
| Internal coating | Enamel |
| Warming drawer | Yes |
| Hob | |
| Hob type | Gas |
| Gas type | NG + LPG (Propane/Butane) |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Electronic ignition | Yes |
| Electronic ignition type | Knob ignition |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 1 type | Auxiliary |
| Cooking zone 1 power | 1000 W |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Cooking zone 2 type | Semi-rapid |
| Cooking zone 2 power | 1750 W |
| Cooking zone 3 position | Right rear |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cooking zone 3 type | Rapid |
| Cooking zone 3 power | 3000 W |
| Cooking zone 4 position | Right front |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Cooking zone 4 type | Double crown |
| Cooking zone 4 power | 4000 W |
| Hob cover | No |
| Wok burner | No |
| Oven | |
| Oven size | Medium |
| Oven power source | Electric |
| Oven position | Bottom |
| Oven net capacity | 74 L |
| Grill | Yes |
| Grill heating element location | Top |
| Grill with fan | Yes |
| Oven interior coating | Enamel |
| Oven door opening | Drop down opening |
| Oven door material | Glass |
| Number of glass door panels | 2 |
| Removable door glass | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Number of functions | 10 |
| 3D hot air | Yes |
| Top heating | Yes |
| Top and bottom heating | Yes |
| Top, bottom & fan | Yes |
| Bottom heating & fan | Yes |
| Convection cooking | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Self-cleaning | Yes |
| Cleaning type | Steam |
| Cleaning technology | Idroclean |
| Cooling fan | Yes |
| Easy to clean (oven) | Yes |
| Internal coating colour | Black |
| Ergonomics | |
| Oven timer | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Power | |
| Energy efficiency class | A |
| Connected load (electric) | 2900 W |
| Energy efficiency index (EEI) | 95.3 |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Energy consumption (forced convection) | 0.82 kWh |
| Weight & dimensions | |
| Width | 600 mm |
| Depth | 600 mm |
| Height (min) | 85.7 cm |
| Bread machine | |
| Bread & dough making programs | Leavening |
| Other features | |
| Country of origin | Italy |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Klick hier weitere Informationen zu erhalten