Garanzia3 Gr3V500 – 3 Jahre...
Preis 45,90 €
3 Jahre Garantieverlängerung für Produkte mit einem Wert von bis zu 500 €

De’Longhi 074560DL7Q, Black, Built-in, 60 cm, Zone induction hob, Glass-ceramic, 4 zone(s)
| Design | |
| Product colour | Black |
| Appliance placement | Built-in |
| Hob width size | 60 cm |
| Hob type | Zone induction hob |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 diameter | 210 mm |
| Cooking zone 2 diameter | 160 mm |
| Cooking zone 3 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 4 diameter | 160 mm |
| Control panel colour | Black |
| Performance | |
| Boost function | Yes |
| Number of power levels | 9 |
| Overflow protection | Yes |
| Ergonomics | |
| Control type | Touch |
| Control position | Front / Top front |
| Built-in display | Yes |
| Timer | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Child lock | Yes |
| Cooker hood | |
| Built-in hood | No |
| Power | |
| Connected load (electric) | 7200 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 590 mm |
| Depth | 520 mm |
| Cord length | 1 m |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Installation compartment height | 5.4 cm |
Your RMA request has been submitted. We will pick up the item you wish to return within 6 days. We hope you understand that we only accept items for return if they have not been used or tampered with. Original packaging and accessories also need to be returned along with item.
Klick hier weitere Informationen zu erhalten